Први уписни рок мастер струковних студија:

Пријављивање кандидата је од 02. до 19. септембра 2024. године. сваког радног дана од 10 до 13 часова.

Туристичко пословање

Мастер струковне студије су студије другог степена, трају две године (IV семестра) и намењене су стручном усавршавању студената који су претходно завршили основне струковне студије на Високој школи струковних студија из истог поља, као и студентима који су стекли високо образовање на сродним основним струковним или основним академским студијама у обиму од најмање 180 ЕСПБ.

Инжењерство заштите животне средине

Мастер струковне студије су студије другог степена, трају две године (IV семестра) и намењене су стручном усавршавању студената која су претходно завршили основне струковне студије на Високој школи струковних студија из истог поља, као и студентима који су стекли високо образовање на сродним основним струковним или основним академским студијама у обиму од најмање 180 ЕСПБ.

КОНКУРСИ

Конкурс за упис на мастер струковне студије 2024/2025