Предавање на тему “Предузетништво, покретање бизниса, подршка државе и сарадња”

Висока школа струковних студија у Аранђеловцу у оквиру Канцеларије за каријерно вођење најављује предавање на тему “Предузетништво, покретање бизниса, подршка државе и сарадња” и представљање пројекта “Прво радно искуство младих у прехрамбеној индустрији”. Ово едукативно предавање одржаће представници Привредног форума младих у сарадњи са USAID-om у четвртак 26. априла у 9:00

21. април 2018. - 00:00

Ово едукативно предавање одржаће представници Привредног форума младих у сарадњи са USAID-om у четвртак 26. априла у 9:00 часова у просторијама Школе.