МЕЂУДРЖАВНА САРАДЊА СА ВИСОКОМ ШКОЛОМ ЗА ТУРИЗАМ И ХОТЕЛИЈЕРСТВО ТРЕБИЊЕ 2023

[vc_row][vc_column][vc_column_text] МЕЂУДРЖАВНА  САРАДЊА СА ВИСОКОМ ШКОЛОМ ЗА ТУРИЗАМ И ХОТЕЛИЈЕРСТВО ТРЕБИЊЕ  Одсек Аранђеловац Академије струковних студија  Шумадија, остварио је Међудржавну сарадњу са Високом школом за туризам и хотелијерство Требиње, на основу потписаног Споразума о међународној сарадњи високошколских установа. Као пилот пројекат, 15. маја 2023. године,  4 студента прве године студијског

11. мај 2019.

17. мај 2023.

МЕЂУДРЖАВНА  САРАДЊА СА ВИСОКОМ ШКОЛОМ ЗА ТУРИЗАМ И ХОТЕЛИЈЕРСТВО ТРЕБИЊЕ
 Одсек Аранђеловац Академије струковних студија  Шумадија, остварио је Међудржавну сарадњу са Високом школом за туризам и хотелијерство Требиње, на основу потписаног Споразума о међународној сарадњи високошколских установа. Као пилот пројекат, 15. маја 2023. године,  4 студента прве године студијског програма Менаџмент у туризму Одсека у Аранђеловцу, отпутовало је у Требиње где ће провести недељу дана, а на основу Споразума  обезбеђени су смештај, исхрана и обиласци, док ће наставу пратити у Високој школи за туризам и хотелијерство у Требињу. Након тога, Одсек Аранђеловац биће домаћин студентима из ове високошколске установе у Требињу по истом принципу, што је само почетак  лепе и перспективне сарадње. Осим размене студената и мобилности наставног кадра Одсека Аранђеловац Академије Шумадија и Високе школе за туризам и хотелијерство у Требињу, у плану су и заједничка научно-стручна конференција као и многобројни пројекти.