Обука о рециклажи у основној школи “Свети Сава”

У оквиру пројекта “Waste management curricula development in partnership with public and private sector” професорка Љиљана Плећевић са ВШАР-а одржала је обуку 25.10.2017. године. Обуци су присуствовали ученици од петог до осмог разреда ОШ „Свети Сава“. Тема обуке била је рециклажа. У оквиру обуке говорило се о улози рециклаже у

27. новембар 2017. - 00:00

У оквиру обуке говорило се о улози рециклаже у савременом окружењу, сепарацији и идентификацији отпада. Говорило се о томе како рециклажа се може упражњавати у свакодневном животу, независно од тога да ли постоје центри за рециклажу.