МЕЂУДРЖАВНА САРАДЊА СА ВИСОКОМ ШКОЛОМ ЗА ТУРИЗАМ И ХОТЕЛИЈЕРСТВО ТРЕБИЊЕ 2023

МЕЂУДРЖАВНА  САРАДЊА СА ВИСОКОМ ШКОЛОМ ЗА ТУРИЗАМ И ХОТЕЛИЈЕРСТВО ТРЕБИЊЕ  Одсек Аранђеловац, Академије струковних студија Шумадија, протекле недеље, биo je домаћин студентима Високе школе за туризам и хотелијерство из Требиња. Том приликом, студенти су имали прилику да присуствују предавањима која се реализују у Одсеку, а уз то и да обиђу

20. мај 2019.

26. мај 2023.

Address

Arandjelovac   View map

МЕЂУДРЖАВНА  САРАДЊА СА ВИСОКОМ ШКОЛОМ ЗА ТУРИЗАМ И ХОТЕЛИЈЕРСТВО ТРЕБИЊЕ

Одсек Аранђеловац, Академије струковних студија Шумадија, протекле недеље, биo je домаћин студентима Високе школе за туризам и хотелијерство из Требиња. Том приликом, студенти су имали прилику да присуствују предавањима која се реализују у Одсеку, а уз то и да обиђу знаменитости и природна богатства Аранђеловца и околине, те да упознају нашу културу и обичаје.
Напомињемо да је ова посета узвратна, након боравка студента Одсека Аранђеловац у Требињу пре десетак дана, а заправо, ово је само најава обостране сарадње на задовољство студената а затим и наставног особља који ће учествовати у мобилности између две високошколске Установе.