ПОЗИВ/ОБАВЕШТЕ за студенте компаније British American Tobacco

Компанија British American Tobacco, која се налази у процесу кампање за Global Graduate Programme у сектору Маркетинга, а који се показао као интересантна развојна прилика, позива све студенте Академије Шумадија, Одсека Аранђеловац да се пријаве. Наиме,овај програм траје 18 месеци и представља добру прилику за младе да у што краћем року дођу до руководећих позиција. Програм обухвата тренинге лидерства, прави посао са стварним утицајем од првог дана уз помоћ тренера и ментора, а све у циљу стварања будућих лидера  BAT-a (British American Tobacco).

У прилогу је оглас за Global Graduate Programme, као и link ka Infostud платформи, где се такође налази и оглас за заинтересоване студенате који се могу пријавити на: Global Graduate Programme In Marketing – British American Tobacco SEE d.o.o. (infostud.com)

Све додатне информације студенти могу добити од Теодоре Бјелић

HR Intern