Сручна посета студената компанији „Металац“ у Горњем Милановцу.
Наши студенти, са студијског програма Заштита животне и радне средине, имали су прилику да посете компанију Металац, где су се упознали са радним окружењем и пословним процесима једне од најуспешнијих домаћих компанија. Овакве стручне посете представљају значајан корак у повезивању теоријских знања са праксом и пружају студентима драгоцен увид у функционисање савременог пословног система.
Стручна посета филтер станици у Аранђеловцу
Наши студенти са 3. године студијског програма Заштита животне и радне средине су данас били у стручној посети филтер станици у Аранђеловцу.
Сајам књига – 28.10.2025.
Наши студенти су присуствовали промоцији књиге „Аранђеловац и Аранђеловчани у Првом светском рату“ ауторке Зорице Петровић, која је одржана у уторак, 28. октобра 2025. године на Београдском сајму.
46. Међународни сајам туризма у Београду
Наши студенти су учествовали на 46. Међународном сајму у туризму у Београду, за штандом Туристичке организације Општине Аранђеловац.
МЕЂУДРЖАВНА САРАДЊА СА ВИСОКОМ ШКОЛОМ ЗА ТУРИЗАМ И ХОТЕЛИЈЕРСТВО ТРЕБИЊЕ 2023
МЕЂУДРЖАВНА САРАДЊА СА ВИСОКОМ ШКОЛОМ ЗА ТУРИЗАМ И ХОТЕЛИЈЕРСТВО ТРЕБИЊЕ Одсек Аранђеловац, Академије струковних студија Шумадија, протекле недеље, биo je домаћин студентима Високе школе за туризам и хотелијерство из Требиња. Том приликом, студенти су имали прилику да присуствују предавањима која се реализују у Одсеку, а уз то и да обиђу знаменитости и природна богатства Аранђеловца […]
МЕЂУДРЖАВНА САРАДЊА СА ВИСОКОМ ШКОЛОМ ЗА ТУРИЗАМ И ХОТЕЛИЈЕРСТВО ТРЕБИЊЕ 2023
У посети Регионалном центру за управљање отпадом “Дубоко“ Ужице
У оквиру извођења стручне праксе и упознавања са важношћу смањења негативних утицаја на животну средину, студенти Високе школе струковних студија у Аранђеловцу обишли су Регионални центар за управљање отпадом “Дубоко” у Ужицу, јер теме које говоре о заштити животне средине и одрживом развоју морају бити приоритет и наћи се у фокусу сваког друштва. Пројекат Дубоко […]
Студенти на свечаном отварању Сајма омладинског предузетништва у Београду
Више од 60 младих предузетника представило је своје идеје на првом Сајму омладинског предузетништва у Београду, који је свечано отворен у среду 13. децембра 2017.године у хотелу “Зира”. Тродневну сајамску свечаност којој су присуствовали студенти Високе школе струковних студија у Аранђеловцу, отворио је председник Привредне коморе Србије Марко Чадеж, поручивши да су “идеје младих рођене […]